O nas
Moda damska to nasza pasja! ♥️Annett VIP to wyjątkowy sklep internetowy, który wyszedł na przeciw oczekiwaniom swoich klientek. To zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje w jednym miejscu!  W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co potrzebne jest do stworzenia modnej i kobiecej stylizacji!Zależy nam na tym, aby do naszych klientów trafiały jedynie produkty pierwszej klasy. Ubrania nasze z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Pań. Stawiamy przede wszystkim na połączenie modnego wyglądu z precyzją wykonania i wytrzymałymi, przyjemnymi w dotyku materiałami… W ofercie sklepu można znaleźć ubrania dla każdej sylwetki, także tej w rozmiarze plus size!! Wasze zadowolenie jest dla nas celem priorytetowym!!

Sprawdź nasze najnowsze propozycje i przygotowane specjalnie dla Ciebie kolekcje. Przeglądaj, inspiruj się i twórz własne, wyjątkowe stylizacje, które wyrażą dokładnie to, jaką kobietą jesteś!! ♥️

Tak, istnieje możliwość wysyłki towaru za granicę. Przesyłki zagraniczne realizuje firma DPD na terenie Europy. Koszt przesyłki oblicza się na podstawie wagi produktów. Szacowany czas dostawy wynosi od 5 do 14 dni. Przesyłek zagranicznych nie obowiązują promocje z darmową dostawą.

Zgodnie z prawem konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Odesłany towar powinien być w niezmienionym stanie. Dotyczy to również opakowania towaru. Wraz z odesłanym towarem należy wypełnić formularz zwrotu.

Tak, istnieje możliwość odebrania towaru zamówionego w sklepie internetowym osobiście w sklepie stacjonarnym zlokalizowanym na ul. Żywieckiej 227 w Łodygowicach.

Zaloguj się